



Стелаж полиця Lavi-1 для пральної машини (Ательє світлий) ТМ Knap Knap

Стелаж полиця Lavi-1 для пральної машини - це ідеальне вирішення питання дефіциту простору. Цей стелаж дає змогу задіяти вільне місце над технікою, що є особливо актуальним для невеликої ванної кімнати або кухні. Металевий каркас гарантує міцність конструкції, а наявність відкритих полиць забезпечує зручність та простоту доступу до необхідних речей.
Стелаж полиця Lavi-1 пасуватиме до будь-якого інтер'єру: loft, модерн, hi-tech, тощо.
Переваги:
1) Кріплення стільниці та полиць до каркасу – металеві болти та муфти (жодних саморізів).
2) Крайка стільниці – 2 мм, тобто края гладкі та травмо-безпечні.
3) Легкість збирання та монтажу - не потребує спеціальних навичок.

Матеріал стільниці: ламіноване ДСП (16 мм)
Матеріал каркаса: метал
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розміри (ВхШхГ, мм): 1781х700х605
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 700 мм |
| Глубина стеллажа | 605 мм |
| Высота стеллажа | 1781 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 3 430 ₴
- В наличии
- Код: S213011910
Стелаж полиця Lavi-1 для пральної машини (Ательє світлий) ТМ Knap Knap
3 430 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


