




Полиця для взуття / Офісний стелаж / Полиця для квітів Breto-8 (Венге) ТМ Knap Knap

Універсальна складна полиця стелаж Breto-8 – це унікальний в своїй категрії предмет меблів, що може бути використаний як полиця для взуття, стелаж для офісу, полиця для кімнатних рослин або для будь-яких інших потреб на Ваш розсуд.
Breto-8 оснащена вісьмома полицями, що легко знімаються та можуть бути змонтовані на будь-яку висоту в залежності від ваших побажань. За необхідності кількість полиць може бути зменшена (дивись інші моделі Breto-4, Breto-5 та Breto-6).
Розкладна конструкція дозволяє легко переміщати та транспортувати цей стелаж, а також значно економити місце, якщо необхідність у використанні тимчасово відсутня.
Металевий каркас рами та безпосередньо полиць забезпечують неперевершену стійкість та міцність всієї конструкції – таких характеристик не мають жодні інші полиці або стелажі в Україні!
Складний стелаж Breto-8 пасуватиме до будь-якого інтер'єру: loft, модерн, hi-tech, тощо.
Переваги:
1) Кріплення полиць до каркасу – металеві болти та муфти (жодних саморізів).
2) Монолітна конструкція: за рахунок двох металевих фіксаторів забезпечуюється діагональна, горизонтальна та вертикальна стійкість.
3) Полиці можуть бути змонтовані на будь-яку висоту в залежності від потреб користувача.
4) Легко складається та розкладається – потрібно лише за декілька секунд зняти фіксатори.

Матеріал полиць: ламіноване ДСП (16 мм)
Матеріал каркаса: метал
Розміри (ВхШхГ, мм): 1468х800х311
Кількість полиць: 8
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 8 |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Глубина стеллажа | 311 мм |
| Высота стеллажа | 1468 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 4 930 ₴
- Под заказ
- Код: S213081802
Отправка с 15 мая 2026Полиця для взуття / Офісний стелаж / Полиця для квітів Breto-8 (Венге) ТМ Knap Knap
4 930 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



