




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Art світло-сірий TM AMF

ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Механізм гойдання: Релакс
- Підлокітники: Пластикові
- Хрестовина: Пластикова
- Висота виробу у нижньому положенні: 1190 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1290 мм
- Ширина виробу: 650 мм
- Глибина виробу: 630 мм
- Ширина сидіння: 510 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 490 мм
- Висота сидіння в верхньому положенні: 590 мм
- Висота спинки: 730 мм
- Висота підлокітників від сидіння: 220 мм
- Діаметр хрестовини: 700 мм
- Додаткові опції: Висувна підставка під ноги
- Додаткові опції: Регульований підлокітник на шарнірах
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Вага виробу: 12 кг
- Кількість виробів в упаковці: 1 шт

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Светло-серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 49 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 59 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Высота спинки | 73 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 5 960 ₴







