




Шафа Magnum 6 дверей 3 шухляди Глянець Білий ТМ Міро-Марк

Корпус:
Колірна гама: Білий; Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan); Крайка: ПВХ гладка, меламінова (невидимі сторони); Задня стінка: ХДФ 2,5мм, Біла.
Фасад:
Колірна гама: Глянець Білий; Матеріал: Плита ламінована ДСП 18мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan); Крайка: АБС глянець, меламінова (невидимі сторони).
Фурнітура:
Металева хромована ручка; Направляюча Quadro 25 Silent System прихованого монтажу; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (RAFIX); Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; Додаткова фурнітура для кріплення шаф до стіни, що забезпечить їх нерухомість та підвищену безпеку.
Переваги:
Багатошарове високоглянцеве лакофарбове покриття, яке не змінює відтінок протягом довготривалої експлуатації; Фурнітура преміум класу. Можливість регулювання висоти полок в шафах у трьох позиціях;
Розміри:
- Висота: 2194 мм
- Ширина: 2940 мм
- Глибина: 600 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 2940 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Высота шкафа | 2190 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 3 шт |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
- Цена: 23 870 ₴
- Под заказ
- Код: MG-16-WB
Отправка с 29 июня 2026Шафа Magnum 6 дверей 3 шухляди Глянець Білий ТМ Міро-Марк
23 870 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


