




Крісло Slim CF сірий TM AMF

Крісло Slim призначене не тільки для роботи за комп'ютером, але і для доповнення антуражу приміщення, виконаного в стилі Хай Тек. Красиво виконана конструкція не тільки вишукано виглядає, але і дуже зручна у використанні. Ультратонкая спинка повторює всі вигини людської спини, що дозволяє сидіти на кріслі Слім досить тривалий період часу. Зручні підлокітники розташовані на рівні згину рук, що дуже зручно для розслабленої і вільної пози.
В колекція крісел Slim входить кілька модифікацій крісел, таких як:
1. Крісло з високою спинкою на хрестовині. На конструкції встановлений механізм повороту на 360 градусів і регулювання по висоті і механізмом гойдання тому користуватися ним може людина будь-якого зростання. А широка основа сидіння підходить для людей будь-якої комплекції.
2. Крісло з низькою спинкою на хрестовині. Аналогічно крісла з високою спинкою, за винятком того що задня частина в нижчому виконанні.
3. Крісло на полозах або конференц варіант. Часто таке крісло використовують як компанія до крісел на хрестовині. Його можна використовувати в комбінації з основним кріслом, наприклад для відвідувачів, або в конференц залі.
Ця модифікація крісла Slim виготовляється на полозах.
Рекомендується для використання в конференц-залах або зонах для відвідувань.

Характеристики
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
|---|---|
| Підлокітники | М'яка накладка |
| Висота виробу | 920 |
| Ширина виробу | 560 |
| Глибина виробу | 580 |
| Ширина сидіння | 460 |
| Глибина сидіння | 450 |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 |
| Висота спинки | 470 |
| Висота підлокітників | 220 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Каркас | Метал |
| Серія товару | Slim |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З низькою спинкою |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Полозья |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 56 см |
| Глубина кресла | 58 см |
| Высота с учетом спинки | 92 см |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Вес кресла | 10.9 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | эко кожа, хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Высота спинки | 47 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 4 523,20 ₴
- В наличии
- Код: 521219
Крісло Slim CF сірий TM AMF
5 140 ₴
4 523,20 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






