




Диван кутовий розкладний Atlas / Атлас Premium 256*156 см Pocket Spring TM Matro

Кутовий диван Атлас від Matroluxe – стильна та функціональна модель, яка стане прикрасою вашого інтер'єру. Диван виготовлений із якісних, екологічно чистих матеріалів. Різноманітність варіантів оббивних тканин дозволяє підібрати ідеальний для конкретного приміщення варіант. Конструкція доповнена надійною системою розкладання Єврокнижка. З її допомогою можна швидко і легко трансформувати виріб у комфортне спальне місце.
Переваги моделі:
- Ортопедичне внутрішнє наповнення.
- Зручний механізм розкладання.
- Рівна спальна поверхня з мінімальною кількістю стиків.
- Місткий білизняний короб.
- Спинка у вигляді декоративних знімних подушок.
Використовувані матеріали в дивані кутовому Atlas/Атлас
Завдяки використанню змійки, ППУ (ST 30) та pocket spring 100 мм, в наповненні дивану Атлас, ви отримуєте максимальний рівень комфорту та м'якості під час відпочинку. Кожне посадкове місце може витримувати навантаження до 140 кг, що робить цю модель надійним та довговічним використанням.

| арантія на виріб | 18 місяців |
| Наповнення сидіння/спинки | Змійка+ППУ+pocket spring |
| Тип моделі | Кутовий |
| Габаритні розміри | 2560х1560х700/880 |
| Розмір спального місця | 1950х1580 |
| Вид дивана | Розкладний |
| Наповнення спального місця | Ортопедичне |
| Спальне місце | Двоспальне |
| Короб для білизни | Так |
| Підлокітники | Так |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Ткань, Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 158 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус |
| Основание спального места | Латексный пенополиуретан, пружинный блок |
| Подлокотник | фанера |
| Опоры | пластик |
| Наполнители | |
| Спальное место | независимый пружинный блок, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Колесики | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 140 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 256 см |
| Глубина дивана | 156 см |
- Цена: 45 490,90 ₴
- Под заказ
- Код: Atlas/Атлас Premium
Отправка с 15 июня 2026Диван кутовий розкладний Atlas / Атлас Premium 256*156 см Pocket Spring TM Matro
49 990 ₴
45 490,90 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



