




Крісло VR Racer Dexter Megatron чорний/жовтий ТМ AMF

Геймерське крісло VR Racer Dexter Megatron – нове слово у світі геймінгу. Ця ігрова модель крісла також відмінно підійде до вашого робочого або домашнього кабінету. При моделюванні крісла VR Racer були враховані такі параметри, як здатність знімати навантаження з хребта та спини, усунення виникнення болю в попереку, можливість повністю розслабитися, свобода руху корпусу та рук за інтенсивної гри, відсутність затікання ніг при довгому сидінні. Крісло оптимально налаштовується під власника, висота сидіння та підлокітників з каучуку регулюється. Стильне та функціональне крісло оцінять багато любителів комп'ютерних ігор або топ-менеджери, що працюють понад 8 годин на день за комп'ютером. Наповнювач крісла забезпечить оптимальну жорсткість, а оббивка з шкірзаму – довгу службу, чудовий вигляд та оптимальну терморегуляцію.

- Механізм гойдання: Tilt з функцією Relax до 180 градусів
- Матеріал оббивки: Шкірозамінник PU
- Матеріал оббивки 2: Шкірозамінник PU
- Підлокітники: Пластикові
- Хрестовина: Пластикова
- Висота виробу у нижньому положенні: 1240 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1340 мм
- Ширина виробу: 680 мм
- Глибина виробу: 680 мм
- Ширина сидіння: 560 мм
- Глибина сидіння: 510 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 490 мм
- Висота сидіння в верхньому положенні: 590 мм
- Висота спинки: 810 мм
- Висота підлокітників від сидіння: 150-220 мм
- Діаметр хрестовини: 700 мм
- Ролики: Обгумовані
- Додаткові опції: Регульована подушка під поперек
- Додаткові опції: Регульована подушка під шию
- Додаткові опції: Функція нахилу спинки Relax до 180 градусів
- Додаткові опції: Висувна підставка під ноги
- Максимальне навантаження на виріб: 150 кг
- Вага виробу: 26 кг
- Кількість виробів в упаковці: 1 шт
- Кількість виробів на палеті: 8 шт

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-желтый |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 68 см |
| Глубина кресла | 68 см |
| Высота с учетом спинки | 134 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 49 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 59 см |
| Вес кресла | 26 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 56 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 81 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | Tilt с функцией Relax |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подставка для ног | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 8 240 ₴







