




Крісло VR Racer Expert Kintaro темно/коричневий ТМ AMF

Геймерське крісло VR Racer Expert Kintaro – нове слово у світі геймінгу. Ця ігрова модель крісла також відмінно підійде до вашого робочого або домашнього кабінету. При моделюванні крісла VR Racer були враховані такі параметри, як здатність знімати навантаження з хребта та спини, усунення виникнення болю в попереку, можливість повністю розслабитися, свобода руху корпусу та рук за інтенсивної гри, відсутність затікання ніг при довгому сидінні. Крісло оптимально налаштовується під власника, висота сидіння та підлокітників з каучуку регулюється. Стильне та функціональне крісло оцінять багато любителів комп'ютерних ігор або топ-менеджери, що працюють понад 8 годин на день за комп'ютером. Наповнювач крісла забезпечить оптимальну жорсткість, а оббивка з шкірзаму – довгу службу, чудовий вигляд та оптимальну терморегуляцію.

- Механізм гойдання: Tilt з функцією Relax до 135 градусів
- Матеріал оббивки: Шкірозамінник PU
- Висота виробу у нижньому положенні: 1180 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1280 мм
- Ширина виробу: 700 мм
- Глибина виробу: 750 мм
- Додаткові опції: Регульована подушка під поперек
- Додаткові опції: Регульована подушка під шию
- Максимальне навантаження на виріб: 150 кг
- Вага виробу: 18,6 кг

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Коричневый |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 70 см |
| Глубина кресла | 75 см |
| Высота с учетом спинки | 128 см |
| Вес кресла | 18.6 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | Tilt с функцией Relax |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 8 100 ₴
- В наличии
- Код: 555274
Крісло VR Racer Expert Kintaro темно/коричневий ТМ AMF
8 100 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



