




Диван розкладний Joker П - подібний 380х175 см з нішами Elysium™

Механізм трансформації: пума (серце дивана). Комфортний та надійний механізм
Матеріал виготовлення каркасу дивану - натуральне дерево, високоякісна фанера.

М'які елементи сидіння — піна ППУ HR5533 мг/м3, піна HS 3535, піна HS 2525,
Основа спального місця - ортопедичні ламелі, войлок, ватин, синтепон,
Наповнення подушок — холлофайбер.
Є дві великих ніши для білизни
Загальні розміри (ДхГхВ): 3800 х 1750 х 900 мм
Спальне місце: 3000 х 1600 мм
Висота сидіння (посадки) 450 мм

Ширина одного канапе: 1200 мм
Глибина одного канапе: 1750 мм
В кожному модулі канапе присутня ніша для зберігання з білого ЛДСП та дерева. Підйомники - імпортні газові

Задня частина дивану зроблена у основній тканині.
Доступне в замовлення в інших кольорах!
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elysium |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | модульный |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Пума |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Букле, Микрофибра |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество спальных мест | 5 |
| Вид мягкой мебели | модульные диваны |
| Вид мебели | Диван |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 380 см |
| Глубина | 175 см |
| Высота с учетом спинки | 100 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 300 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Материал изготовления | |
| Ножки | пластик |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Спальное место | ватин, термовойлок, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | холофайбер |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 6 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 140 кг |
- Цена: 59 890 ₴
- Под заказ
- Код: Joker П - подібний 380
Отправка с 29 июня 2026Диван розкладний Joker П - подібний 380х175 см з нішами Elysium™
65 390 ₴
59 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







