




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло VR Racer Textile Craft сірий/чорний ТМ AMF

Модель: VR Racer Textile
Модифікація виробу: Крісло VR Racer Textile Webster
Коллекція: VR Racer
Механізм гойдання: Tilt з функцією Relax до 135 градусів
Матеріал оббивки: Тканина
Колір оббивки: Колір Сірий

Матеріал оббивки 2: Тканина
Колір оббивки 2: Колір Чорний
Підлокітники: Пластик з м'якими накладками
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу у нижньому положенні: 1090 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1190 мм
Ширина виробу: 600 мм
Глибина виробу: 630 мм

Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 21 кг
Кількість виробів в упаковці: 1 шт
Об'єм упаковки: 0,13 м3

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 60 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 119 см |
| Вес кресла | 21 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 6 710 ₴
- В наличии
- Код: 555296
Крісло геймерське VR Racer Textile Webster Сірий/чорний ТМ AMF
6 710 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






