




Стілець обідній Diran бук білий / тканина сіра TM Pavlyk
Стілець Diran - модель обіднього стільця, зробленого з дерева, з м'якою оббивкою.
Висока спинка і сидіння мають злегка увігнуту форму для максимально комфортної посадки. Конструкція стільця поєднує в собі функціональність і ергономіку.
Стільці підходять для застосування в будь-якому домашньому інтер'єрі (кухня, вітальня, спальня, закритий балкон, тераса), а також в закладах сегменту HoReCa (ресторани, кафе, готелі, салони краси, шоу-руми, конференц-зали). Дана модель стільця гармонійно впишеться в інтер'єр з класичними або сучасними рисами.

Оббивка м'якої частини стільця може бути виконана з різних видів меблевої тканини. Будь ласка, виберіть відповідний варіант в опціях товару при замовленні.
Каркас: масив букаСидіння зроблено з високоякісного масиву букового дерева. Колір дерева можна вибрати в опціях при замовленні.

- сучасна інтерпретація класичного дизайну;
- покриття дерева - напівматовий поліуретановий лак G20 бренду Verinlegno;
- максимальне навантаження - не більше 120 кг;
- збирання потрібне, фурнітура йде в комплекті;
- на ніжках є повстяні наклейки для захисту підлоги;
- широкий вибір кольору фарбування дерева.

Габаритна ширина, мм: 450
Габаритна глибина, мм: 480
Загальна висота, мм: 925
Посадкова висота, мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Цвет каркаса | Белый |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 380 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 850 мм |
- Цена: 3 890 ₴
- Под заказ
- Код: Diran білий
Отправка с 14 июня 2026Стілець обідній Diran бук білий / тканина сіра TM Pavlyk
3 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







