




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Кріс дуб тканина беж ТМ Prestol

Стілець Кріс сподобається всім, хто віддає перевагу неординарним рішенням.
Каркас виготовлений з масиву дерева.
Міцні ніжки служать надійною опорою конструкції.
Сидіння і спинка стільця обтягнуті м'якою тканиною з щільною структурою.
Вона не протирається, не вигоряє під впливом сонячних променів і легко очищається від забруднень.
Такий предмет меблів внесе в інтер'єр легкість і свіжість.

Основні переваги:
- Матеріал корпусу: масив дерева
- Розміри: 490x420x860 мм
- Колір: дуб
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Бук натуральный |
| Цвет обивки | Темно-бежевый |
| Производитель | PRESTOL |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Цвет каркаса | Дуб натуральный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 420 мм |
- Цена: 3 500 ₴



