




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло комп'ютерне поворотне CANDY сіре /білий каркас TM Intarsio
Крісло поворотне Intarsio CANDY стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: високоякісна сітка і тканина,
Колір: сірий,
Країна виробник: Китай,
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, рухомий підлокітник, міцна біла залізна основа, безшумні колеса.
Розмір коробки: 62*28*58 см

Характеристики
- Висота 95
- Висота (сидіння) 46
- Механізм TILT
- Ширина 50
- Ширина (сиденья) 57
- Глибина 62
- Каркас Пластмаса
- Колір каркаса Білий
- Матеріал крісла Тканина + сітка
- Глибина (сидіння) 49
- Країна виробник Китай
- Артикул WINDBL
- Виробник Intarsio

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Светло-серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 57 см |
| Глубина кресла | 62 см |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 5 070 ₴
- Нет в наличии
- Код: CANDYGR
Крісло комп'ютерне поворотне CANDY сіре /білий каркас TM Intarsio
5 070 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности







