




Диван кутовий розкладний Sky/Скай 244*155 см Pocket Spring TM Matro

Кутовий диван Скай — це стильне та функціональне рішення для вашого інтер'єру, що поєднує в собі комфорт, естетику та практичність. Диван представляє собою ідеальне поєднання елегантності, практичності та комфорту, що стане незамінним елементом вашого інтер'єру.

Основні характеристики:
- Висота сидіння: 430 мм, що забезпечує зручне та комфортне сидіння.
- Великі подушки: 1000 х 600 мм (2 шт.), що додають елегантності та м'якості.
- Малі подушки: 450 х 450 мм (2 шт.) (*Додаткова опція) – для додаткового комфорту.
- Наповнення: Pocket Spring + ППУ, що гарантує ортопедичний ефект та зручність під час використання.
- Короб для зберігання: два ламінованих коробів з ЛДСП та ХДФ білого кольору для зручного зберігання речей.
- Каркас виготовлений з ДСП, ЛДСП, ХДФ, натурального дерева, фанери та ДВП, що забезпечує міцність і довговічність виробу.
- Механізм розкладання: єврокнижка, що висувається, дозволяє швидко і легко трансформувати диван в просторе спальне місце.
- Ніжки: пластик, висотою 25 мм, що додає стійкості та естетики.
- Максимальне навантаження на одне посадкове місце – до 95 кг.
Особливості та переваги моделі:
- Надійний механізм розкладання, який забезпечує простоту та швидкість трансформації дивану.
- Два ламінованих коробів для зберігання речей дозволяють ефективно організувати простір, зберігаючи порядок в кімнаті.
- Ортопедичне спальне місце, яке забезпечує правильну підтримку тіла під час сну.
- Декоративна строчка на посадковому місці**, що не лише прикрашає диван, але й фіксує тканину з ППУ, додаючи додаткової надійності та елегантності.
- Задня спинка дозволяє розмістити диван в будь-якому місці кімнати, не обмежуючи варіанти розташування.
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Количество спальных мест | 2 |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Вид мебели | Диван |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 244 см |
| Глубина | 155 см |
| Высота с учетом спинки | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Ножки | пластик |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус |
| Основание спального места | Латексный пенополиуретан, пружинный блок |
| Подлокотник | фанера |
| Опоры | пластик |
| Наполнители | |
| Спальное место | независимый пружинный блок, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Колесики | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Съемные подушки | спинки |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 150 кг |
- Цена: 33 935,70 ₴
- Под заказ
- Код: Sky/Скай
Отправка с 15 июня 2026Диван кутовий розкладний Sky/Скай 244*155 см Pocket Spring TM Matro
36 490 ₴
33 935,70 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



