

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дзеркало Версаль 97*86 см білий ТМ Міро-Марк
Дзеркало Версаль MiroMark - елегантне дзеркало в класичному стилі. Завдяки багатій ліпнині рама декору виглядає дуже витончено. Такий елемент декору можна розмістити у найрізноманітніших приміщеннях. Проста конструкція, а також великий розмір роблять його просто незамінним для використання в маленьких кімнатах. Таке дзеркало візуально розширить кімнату, а також зробить її більш світлою і просторою. Дивлячись на нього, Ви начебто переноситеся в інший світ, завораживаясь красою хитромудрих узорів на рамі дзеркала.

Характеристики дзеркала:
- Розміри: 96 см. / 85 см. (його можна кріпити як вертикально, так і горизонтально);
- Рама дзеркала виготовлена з якісного пластика з фарбуванням: золото, срібло, біле;
- Напилення не стирається і не боїться вологи, тому доглядати за виробом не складе Вам ніяких зусиль.
Фасад: скло

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, HoReCa, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Угол поворота | 180 град. |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 860 мм |
| Толщина | 55 мм |
| Высота | 970 мм |
- Цена: 4 990 ₴
- В наличии
- Код: MR-87-GL
Дзеркало Версаль 97*86 см білий ТМ Міро-Марк
4 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

