




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло керівника Seltic шкірозамінник чорний TM AMF

Крісло для керівника AMF Seltic – справжня знахідка для поціновувачів комфорту та класичного дизайну. Це універсальний виріб, який може виступати як крісло для керівника або фрілансерів, що працюють вдома. Спинка та сидіння крісла забезпечують правильне положення тіла людини, знижують навантаження на хребет та сприяють тривалій та ефективній роботі. М'яка ергономічна спинка, що відповідає природним вигинам хребта. Це дозволяє користувачеві зберігати високу працездатність протягом тривалого часу. Можливість регулювання по висоті за допомогою газ-ліфта та механізму гойдання Anyfix. Прогумовані ролики зроблять пересування крісла максимально безшумним і забезпечать дбайливе ковзання по ламінату або паркету.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1160 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1240 |
| Ширина виробу | 650 |
| Глибина виробу | 740 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 74 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Вес кресла | 15.3 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | эко кожа, пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 6 820 ₴
- В наличии
- Код: 555315
Крісло керівника Seltic шкірозамінник чорний TM AMF
6 820 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






