




Крісло Mustang хром НВ, механізм Anyfix, шкірозамінник чорний TM AMF

Офісне Крісло AMF Mustang є солідним і зручним кріслом з продуманою ергономічною спинкою. М'які підлокітники виготовлені з того самого матеріалу, що і моноблок. Крісло AMF Mustang оснащено механізмом гойдання, який дає змогу перепочити та зняти навантаження зі спини в процесі роботи. Крісло оснащене високою спинкою, що дозволяє повністю на нього спертися і розслабити м'язи спини. Спинка має правильну анатомічну форму, у ній повторюється природний вигин хребта. Широка хрестовина дозволяє крісло стійко стояти на поверхні без можливості перекидання. Крісло оснащене прогумованими коліщатками, які ідеально підходять для різних покриття для підлоги, таких як паркет і ламінат. Комп'ютерне Крісло AMF Mustang – це завжди правильний вибір.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Метал |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1140 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1270 |
| Ширина виробу | 600 |
| Глибина виробу | 700 |
| Ширина сидіння | 480 |
| Глибина сидіння | 450 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 490 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 630 |
| Висота спинки | 690 |
| Висота підлокітників | 190 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Виробник | AMF |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 60 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Высота с учетом спинки | 127 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 49 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 63 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | эко кожа, сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 69 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 6 852,30 ₴
- В наличии
- Код: 555323
Крісло Mustang хром НВ, механізм Anyfix, шкірозамінник чорний TM AMF
7 530 ₴
6 852,30 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






