




Кутовий розкладний диван Прадо Плюс 305х150 см Elysium™
Механізм трансформації: єврокнижка.
Ніша для білизни, виготовлена з білого ЛДСП.
Комплектується чотирьма подушками 650 х 450 х 200 мм
Загальні габарити: 3050 х 1500 х 900 мм
Спальне місце: 2600 х 1500 мм
Глибина сидіння дивану 750 мм (Без подушки)
Висота сидіння (посадки) 440 мм

Наповнення:
- Основа дивана — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера.
- М'які елементи сидіння — пружинний блок, войлок, ватин, синтепон, ППУ 28 мг/м3, подушки спинки — холлофайбер.
- МДФ накладки на підлокітниках. Розмір 700 х 150 мм. Колір можна обрати за бажанням. Не «відкривні».

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elysium |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Ткань, Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 260 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | металлический профиль, деревянный брус, фанера |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Опоры | пластик |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Съемные подушки | спинки |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 140 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 305 см |
| Глубина дивана | 150 см |
- Цена: 31 390 ₴
- Под заказ
- Код: Прадо Плюс 305
Отправка с 05 июня 2026Кутовий розкладний диван Прадо Плюс 305х150 см Elysium™
31 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







