




Крісло керівника Olimpic тканина чорна TM AMF

Крісло для керівника AMF Olimpic – це стильне, комфортне та надійне рішення для вашого офісу чи домашнього кабінету. Незалежно від того, скільки годин ви проводите за комп'ютером, це крісло забезпечить вам надійну підтримку та комфорт протягом дня. Модель має класичний дизайн, характерний для крісла керівника. Однією з ключових особливостей цього крісла є ортопедично правильний вигин спинки, який забезпечує оптимальну підтримку поперекової області та запобігає появі можливих больових відчуттів у спині та попереку. Крісло також оснащене механізмом гойдання Anyfix, який дозволяє зафіксувати крісло в будь-якому зручному положенні. Підлокітники крісла надають зручну опору рук завдяки м'яким накладкам. Це дає додатковий комфорт під час роботи чи відпочинку. Тканинна зносостійка оббивка цієї моделі забезпечить виробу тривалий термін служби. Крісло призначене для навантаження максимально 120 кг і прослужить вам довгий час.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Підлокітники | М'яка накладка, Метал |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1080 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1140 |
| Ширина виробу | 650 |
| Глибина виробу | 730 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Olimpic |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником |
| Стиль | Сучасний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 73 см |
| Высота с учетом спинки | 114 см |
| Вес кресла | 14.7 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Подлокотник | сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 433,60 ₴
- В наличии
- Код: 555332
Крісло керівника Olimpic тканина чорна TM AMF
8 080 ₴
7 433,60 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


