




Крісло керівника Atlantis шкірозамінник чорний TM AMF

Крісло Atlantis – сучасне стильне крісло. Основний упор зроблений на правильну ергономіку та комфорт для користувача. У цьому кріслі зручно працювати навіть багато годин поспіль завдяки поперековій підтримці,
сучасним наповнювачам та якісній конструкції.
У кріслі використані масивні підлокітники з м'якими накладками у колір оббивки та хромована металева хрестовина.
Крісло обтягнуте високоякісним шкірзамом. Матеріал має гарну зносостійкість і практичний у догляді.
Надійний та багатофункціональний механізм гойдання Anyfix, у якому є не тільки режим вільного гойдання, а також можливість фіксації у будь-якому проміжному положенні.
Важлива особливість - прогумовані ролики для гладких поверхонь, які зроблять пересування крісла максимально безшумним і забезпечать більш дбайливе зіткнення з ламінатом, або паркетом.
Крісло розраховане на статичне вертикальне навантаження до 120 кг.
Ідеальний комфорт протягом дня, Atlantis підходить як для офісного, так і для домашнього використання.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Еко-шкіра, Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Метал |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1130 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1210 |
| Ширина виробу | 620 |
| Глибина виробу | 740 |
| Ширина сидіння | 530 |
| Глибина сидіння | 510 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 510 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 590 |
| Висота спинки | 690 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Мустанг |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, З підлокітником, Обрезинені ролики, Поперекова підтримка |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 74 см |
| Высота с учетом спинки | 121 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 51 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 59 см |
| Вес кресла | 14.9 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Подлокотник | эко кожа, сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 69 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 080 ₴







