




Крісло Брукс хром джинс механізм Піастра ТМ Richman

Крісло Richman Брукс – справжнє втілення стилю та функціональності, в якому об’єднані сучасний дизайн і привабливий вигляд. Ідеально підходить для використання в офісі чи домашньому кабінеті, що робить його незамінним елементом інтер’єру.
Характерна особливість моделі – прошита поверхня спинки у формі квадратів, що надає кріслу сучасного вигляду. Оббивка виконана з екошкіри вищого сорту чорного кольору або з м’якої сірої тканини, що створює максимальний комфорт під час тривалого перебування в кріслі.
Зручні підлокітники, оброблені хромом і з чохлами, створюють додатковий комфорт під час відпочинку, а також сприяють комфортному розміщенню рук.
Оснащене міцною хрестовиною з хромованого металу і прогумованими роликами, це крісло дозволяє безшумно та безпечно пересуватися по будь-якій поверхні, не ризикуючи її пошкодити. Саме завдяки цій особливості крісло Richman Брукс стане незамінним доповненням до вашого простору.


арактеристики стільця Richman Брукс в комплектації Хром:
| Модель: | Брукс |
| Комплектація виробу: | Брукс Хром |
| Механізм гойдання: | Піастра |
| Матеріал оббивки: | Тканина |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із пластиковими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Прогумовані |
| Гарантійний термін: | 18 місяців |
Габаритні розміри крісла Richman Брукс в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 870 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 960 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 460 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 550 мм |
| Висота спинки: | 470 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 620 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 710 мм |
| Висота підлокітників: | 250 мм |
| Довжина підлокітників: | 380 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 470 мм |
| Глибина сидіння: | 430 мм |
| Ширина виробу: | 530 мм |
| Глибина виробу: | 620 мм |
| Вага виробу: | 10,3 кг |
| Габарити упаковки: | 590 x 300 x 560 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,10 м3 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Синий |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 53 см |
| Глубина кресла | 62 см |
| Высота с учетом спинки | 96 см |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 10.3 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Подлокотник | сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 47 см |
| Глубина сиденья | 43 см |
| Высота спинки | 47 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет каркаса | Хром |
| Тип механизма | Пиастра |
- Цена: 4 940 ₴
- В наличии
- Код: R00000042143
Крісло Брукс хром джинс механізм Піастра ТМ Richman
4 940 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


