




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець барний Panda New темний горіх / тканина Superior 02 TM Lovko

Барний стілець Panda New - це ідеальне поєднання стилю і комфорту для вашого інтер'єру. Виготовлений з натурального ясена, він надає вашому простору елегантності та теплоти.
Товстий шар ППУ (6 мм) забезпечує неймовірну зручність, дозволяючи насолоджуватися тривалим сидінням без дискомфорту. Вигнута спинка стільця плавно підтримує хребет, сприяючи правильній поставі та додатковому комфорту.
Panda New - це не просто стілець, а справжній акцент вашого інтер'єру, який поєднує в собі функціональність і стиль.

У складській програмі представлений у трьох кольорах: натуральний ясен, темний горіх, чорний. Можливе виконання у кольорі з каталогу RAL від 4 одиниць.
Також можливе виконання в індивідуальній тканині.
Характеристики
| Тип | барні |
|---|---|
| Габарити (ШхГхВ) | 57 х 53 х 107 см |
| Висота посадки | 77 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 47 х 46 см |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Габарити упаковки | 57 x 57 x 112 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный, Песочный |
| Цвет обивки | Песочный |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Особенности | Мягкое сидение, Наличие спинки |
| Тип опор | 4 ножки |
| Тип мебели | барный стул |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет каркаса | Темный орех |
| Подножка | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 1070 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | фанера |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Спинка | натуральное дерево |
- Цена: 9 140 ₴
- Под заказ
- Код: 46077605
Отправка с 21 мая 2026Стілець барний Panda New темний горіх / тканина Superior 02 TM Lovko
9 140 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

