




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло поворотне Glory сітка сірий/ каркас сірий TM Intarsio
Відкрийте для себе новий рівень комфорту з офісним кріслом, яке відображає сучасний стиль і ергономіку. Це поворотне крісло ідеально підходить для вашого робочого простору, пропонуючи відмінну підтримку спини та зручність під час тривалих годин використання. Завдяки унікальному дизайну, натхненному формами тропічної рослини Monstera, ви отримуєте не лише функціональність, а й естетичну пораду. Будьте впевнені, що ваше самопочуття на роботі стане значно кращим.
Основні характеристики- Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка
- Глибина (сидіння): 47 см
- Колір: Сірий
- Країна виробник: Китай
- Висота: 101-111 см
- Ширина: 68 см
- Висота (сидіння): 43-53 см
- Каркас: Сірий
- Механізм: TILT
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Розмір коробки: 67*30*59 см

| Колір каркасу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 101-111 |
| Ширина | 68 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканина |
| Глибина сидіння | 47 |
| Висота сидіння | 43-53 |
| Ширина сидіння | 51 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 60 |
| Виробник | Інтарсіо |
| Вага | 14 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 51 см |
| Глубина кресла | 60 см |
| Высота с учетом спинки | 111 см |
| Высота посадочной части кресла | 53 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 4 710 ₴
- В наличии
- Код: GLORYGRGR
Крісло поворотне Glory сітка сірий/ каркас сірий TM Intarsio
4 710 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

