




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Charlie чорний каркас / чорний велюр TM Intarsio

Стілець Intarsio CHARLIE чорний каркас/чорний ( CHARLIECDBL19 ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Глибина (сидіння): 43,
Матеріал: Велюр,
Висота: 89,
Ширина: 50,
Висота (сидіння): 49
Розмір коробки: 77*68*52 см

| Ширина | 50 |
| Глибина сидіння | 43 |
| Висота | 89 |
| Висота сидіння | 49 |
| Виробник | Інтарсіо |
| Вага | 6 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | метал |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Материал основания | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 490 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 58 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 2 630 ₴
- Нет в наличии
- Код: CHARLIECDBL19
Стілець Charlie чорний каркас / чорний велюр TM Intarsio
2 630 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности



