




Ліжко двоспальне Еріка з підйомним механізмом TM Richman

Ліжко Richman Еріка — це комфортабельна двоспальна модель з оббивкою корпусу на ваш вибір. Узголів’я високе та м’яке. Має приємне декорування невеличкими прямокутниками, що надає відчуття затишку та спокою.
Рамка ліжка, яка включає 38 ламелей, є розбірною, що полегшує її транспортування та монтаж. 38 ламелей підходить для більшості матраців. За додаткову плату можна збільшити кількість ламелей з 38 до 42 (наприклад, якщо в матраці дуже маленькі пружини і виробник рекомендує ліжко з більш щільною кладкою).
Якісний підйомний механізм на двох імпортних пневмопатронах спрощує доступ до внутрішнього боксу ліжка, створюючи додаткове місце для зберігання речей. Дві тканинні ручки забезпечують легке та безпечне використання цього механізму.
Обтягнуті тканиною царги ліжка з товщиною 75 мм не тільки додають ліжку естетичної привабливості, але й забезпечують додатковий комфорт при його використанні.
Однією з особливостей ліжка Еріка в комплектації “Комфорт” є вбудоване відділення для зберігання білизни глибиною 185 мм. Це відділення знизу закривається спанбондом, який забезпечує свіжість та чистоту білизни, а спеціальні опори створюють ефективну вентиляцію для довготривалого зберігання білизни.

На схемах вказані розміри ліжка при спальному місці 160х200 см.
Розмір спального місця, см: 140х190, 140х200, 160х190, 160х200, 180х190, 180х200
Загальні габарити: +19см до ширини спального місця, та + 24 см до довжини спального місця

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Mars
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 50 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Базова тканина (вартість сайту)

Мікровелюр Simple
Виробник: Дивотекс (Divotex)
Зносостійкість: 70 000 циклів
Тип тканини: Мікровелюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Щільність: 270 г/м²
Вартість: Базова тканина (вартість сайту)

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет | Разные цвета |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 30 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 224 см |
| Ширина кровати | 179 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 117 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера, натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Микрофибра, Велюр |
| Ножки | пластик |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
- Цена: 21 120 ₴
- Под заказ
- Код: Еріка механізм
Отправка с 30 июня 2026Ліжко двоспальне Еріка з підйомним механізмом TM Richman
21 120 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






