-10%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Panda New натуральний ясен / тканина Anthology 11 Amber TM Lovko

Представляємо вам новинку - оновлений, екстракомфортний стілець Panda New. Свою назву він отримав за виняткову м'якість сидіння та "вухату" спинку, яка надає йому особливого шарму і зручності.

Характеристики:
- Каркас: виконаний з натурального ясена – міцного та довговічного матеріалу, що ідеально підходить для виробництва стільців.
- Ніжки: мають елегантну точену форму, додаючи стільця вишуканості та стійкості.
- Сидіння: виготовлене з деревної плити та покрите пінополіуретаном (ППУ) товщиною 60 мм, що забезпечує виняткову м'якість та комфорт.
- Спинка: вигнута, широка та м'яка, гарантує комфортну посадку протягом тривалого часу.
- Колір каркасу: стандартні варіанти – натуральний ясен, темний горіх та чорний. На замовлення фарбуємо в колір Ral від 4 шт.
- Оббивка: у стандартних обивках стільці представлені у складській програмі, проте можна вибрати будь-яку оббивку на замовлення, щоб стілець ідеально вписався у ваш інтер'єр.
Цей стілець стане чудовим доповненням до будь-якого обіднього столу, поєднуючи стильний дизайн і високу функціональність.

Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити (ШхГхВ) | 50 х 56 х 80 см |
| Висота посадки | 46 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 47 х 46 см |
| Рекомендоване навантаження | до 140 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Габарити упаковки | 52 х 71 х 86 см |
| Кількість в упаковці | 2 в 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный, Оранжевый |
| Цвет обивки | Оранжевый |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Высота | 800 мм |
- Цена: 7 668 ₴
- Под заказ
- Код: 44580422-1
Отправка с 21 мая 2026Стілець Panda New натуральний ясен / тканина Anthology 11 Amber TM Lovko
8 520 ₴
7 668 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






