




Пуф Oliver 30х30х34h см ніжки дерево Mille ™


Пуф Oliver – це компактне та стильне рішення для вашого простору.
З його невеликими розмірами (30 см ширина, 30 см глибина та 34 см висота) він відмінно підходить для невеликих приміщень або як зручне додаткове сидіння.
М'яка оббивка забезпечує комфорт, а міцна конструкція робить його довговічним доповненням до вашого інтер'єру.

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 340 мм |
| Вес | 6 кг |
- Цена: 1 890 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Oliver
Отправка с 21 июня 2026Пуф Oliver 30х30х34h см ніжки дерево Mille ™
1 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



