

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф Drop 50х50х39 см ніжки дерево Mille ™


Зручність та стиль в одній деталі! Цей пуф – ідеальне місце для відпочинку, завдяки м'якому сидінню та стійким дерев'яним ніжкам.
М'яка оббивка забезпечує комфорт, а міцна конструкція робить його довговічним доповненням до вашого інтер'єру.

Характеристики
| Довжина см. | 50 |
|---|---|
| Ширина см. | 50 |
| Висота см. | 39 |
| Колір | Білий |
| Ніша для білизни | ні |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Подиум |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 390 мм |
- Цена: 4 490 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Drop
Отправка с 21 июня 2026Пуф Drop 50х50х39 см ніжки дерево Mille ™
4 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

