


Пуф Beti 50x50x40 см Mille ™

Пуф Beti - це вишукане та практичне доповнення до вашого будинку чи офісу.
Поєднання елегантного дизайну та зручних розмірів (ширина 50 см, глибина 50 см, висота 40 см) робить його ідеальним місцем для відпочинку та розслаблення.
М'яка оббивка пуфа Beti надає йому затишного вигляду, а міцна конструкція забезпечує надійність і довговічність. Будь то як додаткове сидіння, підставка для ніг або стильний елемент декору, пуф Beti додасть витонченості та комфорту вашому простору.

Характеристики
| Довжина см. | 50 |
|---|---|
| Ширина см. | 50 |
| Глибина см. | 50 |
| Висота см. | 40 |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
| Призначення | Для офісу, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою |
| Вага, кг | 9 |
| Країна-виробник товару | Україна |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 400 мм |
- Цена: 2 190 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Beti
Отправка с 21 июня 2026Пуф Beti 50x50x40 см Mille ™
2 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


