Новинка










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло поворотне R-165 шеніл попільний + чорний TM Vetro Mebel

Бренд: Vetro Mebel
Складання: потребує складання
Колір: попільний
Матеріал оббивки сидіння: шеніл
Матеріал основи: фарбований метал

| Колір | попільний |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Характеристики | обертові на 360° |
| Матеріал оббивки | шеніл |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Ширина сидіння, см | 61 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 61 |
| Глибина сидіння, см | 46 |
| Висота до сидіння, см | 48.5/65 (з підлокітниками) |
| Висота, см | 83 |
| Вага, кг | 9.40 |
| Бренд | Vetro Me |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | гнутая фанера |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Подлокотник | фанера |
| Обивочный материал | Шенилл |
| Материал основания | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 485 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Высота | 830 мм |
- Цена: 7 130 ₴
- В наличии
- Код: R-165-ash-chenille/black
Крісло поворотне R-165 шеніл попільний + чорний TM Vetro Mebel
7 130 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






