




Крісло ліжко Smart Pocket 90 см з шухлядою Elysium™

Механізм трансформації: аккордеон.
М'які елементи сидіння — Pocket Spring (незалежний пружинний блок з ортопедичним ефектом), войлок, ватин, синтепон, піна підвищенної щільності SL 28 мг/м3,

Наповнення подушки — холлофайбер.
Ніша для білизни зроблена з білого ЛДСП та дерева
Загальні розміри: 1000х1050х900 мм
Спальне місце: 2000х900 мм

Глибина сидіння дивану 600 мм (Без спинки)
Висота сидіння (посадки) 430 мм
Висота спинки від сидіння 470 мм
Комплектується двома подушками 400 х 400 мм, наповнення подушок холлофайбер

Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elysium |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | Кровать-трансформер |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево, фанера, металл |
| Основание спального места | мебельные пружины |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Букле, Микрофибра |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 100 см |
| Глубина детской кровати | 105 см |
| Общая высота детской кровати | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Высота спального места | 43 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
- Цена: 16 390 ₴
- Под заказ
- Код: Smart Pocket 90
Отправка с 05 июля 2026Крісло ліжко Smart Pocket 90 см з шухлядою Elysium™
17 690 ₴
16 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)





