




Диван розкладний Ральф 250 см Elysium™

Механізм трансформації: пума (дуже надійний та комфортний, для щоденного використання)
Наповнення: Основа - каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера

М'які елементи сидіння - піна HR5533 мг/м3, піна HS 3535, піна HS 2525, ламелі, войлок, ватин, синтепон
Наповненн подушок - холлофайбер
Ніша для білизни, виготовлені з білого ЛДСП.

Загальні габарити, мм: 2500 х 1000 х 1050
Спальне місце, мм: 1980 х 1460

Висота сидіння (посадки) 460 мм
Комплектується двома подушками під спину та двома маленькими (декоративними) 400х400, наповнення подушок холлофайбер.

Вартість вказана за базову категорію тканин.
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elysium |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Пума |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Букле, Микрофибра |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Количество спальных мест | 2 |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Вид мебели | Диван |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 см |
| Глубина | 100 см |
| Высота с учетом спинки | 105 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 198 см |
| Ширина спального места | 146 см |
| Высота от пола | 47 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Опоры | пластик |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | холофайбер |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 140 кг |
- Цена: 31 290 ₴
- Под заказ
- Код: Диван Ральф 250 см
Отправка с 30 июня 2026Диван розкладний Ральф 250 см Elysium™
33 290 ₴
31 290 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







