




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло комп’ютерне Wind сіре / зелене / білий каркас TM Intarsio

Крісло поворотне Intarsio WIND сіре/зелене/білий каркас ( WINDGN ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: високоякісна сітка і тканина,
Колір: сірий/зелений,
Країна виробник: Китай,
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, регульований по висоті підголівник, фіксований підлокітник, міцна нейлонова основа.
Розмір коробки: 64*47*62 см

| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 108-123 |
| Ширина | 50 |
| Матеріал крісла | Тканина + сітка |
| Глибина сидіння | 44 |
| Висота сидіння | 41-51 |
| Колір | сірий/зелений |
| Вага | 12 |
| Глибина | 56 |
| Матеріал каркасу | метал |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 50 см |
| Глубина кресла | 56 см |
| Высота с учетом спинки | 123 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 41 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 51 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | Спинка-сетка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 4 060 ₴
- В наличии
- Код: WINDGN
Крісло комп’ютерне Wind сіре / зелене / білий каркас TM Intarsio
4 060 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



