




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло керівника Julian velvet black TM AMF

Крісло AMF Julian – це сучасне крісло зі стильним дизайном та надійною конструкцією. Класичне оформлення дозволяє моделі вписатись у будь-який інтер'єр. Довговічність конструкції забезпечена надійними та високоякісними матеріалами. Виріб оснащений міцними пластиковими роликами, покритими термопластичною гумою. Такі ролики не залишають слідів та подряпин на покритті підлоги та забезпечують кріслу безшумне переміщення. Крісло AMF Julian – ідеальний вибір для тих, хто цінує елегантність та відмінні характеристики в одному виробі.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Підлокітники | Велюр |
| Хрестовина | Хромований метал |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1130 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1230 |
| Ширина виробу | 640 |
| Глибина виробу | 720 |
| Ширина сидіння | 540 |
| Глибина сидіння | 530 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 460 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 560 |
| Висота спинки | 720 |
| Діаметр | 600 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Julian |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Поперекова підтримка, Функція гойдання |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 64 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 120 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | велюр |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Глубина сиденья | 53 см |
| Высота спинки | 72 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 6 380 ₴







