




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло керівника Oliver velvet black TM AMF

Крісло AMF Oliver – стильний варіант для сучасного інтер'єру. Довговічність конструкції забезпечена надійними та практичними матеріалами. Спеціальні м'які елементи спинки забезпечують розслаблюючий ефект голови та попереку. Оформлення декоративною прошивкою у вигляді дрібних ромбів, надають моделі строгий та естетичний вигляд. Крісло AMF Oliver – яскравий та практичний представник сучасних трендів.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Підлокітники | Велюр |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1180 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1270 |
| Ширина виробу | 630 |
| Глибина виробу | 670 |
| Ширина сидіння | 520 |
| Глибина сидіння | 530 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 450 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 560 |
| Висота спинки | 740 |
| Діаметр | 600 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Oliver |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Поперекова підтримка, Функція гойдання |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Глубина кресла | 67 см |
| Высота с учетом спинки | 127 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | велюр |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Глубина сиденья | 53 см |
| Высота спинки | 74 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 6 060 ₴







