




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Ultra Style сітка чорна TM AMF

Крісло AMF Ultra Style поєднує сучасний дизайн, ергономічні характеристики та функціональність. Крісло призначене для тих, хто цінує комфорт та піклується про здоров'я своєї спини. Спинка і сидіння обтягнуті сіткою, що дихає. Матеріал забезпечує хорошу циркуляцію повітря і допомагає уникнути дискомфорту в літню спеку. Основа крісла – п'ятипроменева хрестовина на 5 обгумованих колесах, яка робить крісло маневреним та безшумним під час переміщення. Крісло оснащене зручним механізмом гойдання Tilt, який дозволяє розгойдуватися з наступною фіксацією в одному положенні. Крісло AMF Ultra Style створено для того, щоб ви могли насолоджуватися комфортом та надійністю довгі роки.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Підлокітники | Метал, Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1130 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1200 |
| Ширина виробу | 610 |
| Глибина виробу | 620 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Тип | Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Серія товару | Ultra |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Без підголівника, Функція гойдання |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 60 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Высота с учетом спинки | 117 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Вес кресла | 10.5 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Высота спинки | 68 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 2 900 ₴
- В наличии
- Код: 554057
Крісло Ultra Style сітка чорна TM AMF
2 900 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


