




Пуф зі спинкою Milana на ніжках 45х43х72 см Mille ™

Пуф зі спинкою Milana – це елегантне та зручне рішення для вашого інтер'єру.
Створіть затишний куточок у своєму будинку із цим компактним пуфом.
Його стильний дизайн та зручні розміри (ширина 45 см, глибина 43 см, висота 78 см) роблять його ідеальним вибором для відпочинку чи додаткового сидіння.
Поєднання вишуканості та функціональності робить пуф Milana ідеальним доповненням до будь-якого сучасного інтер'єру....

Глибина: 45 см
Висота посадкова: 45 см
Ширина: 43 см
Висота: 72 см

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Ткань, Букле, Вельвет |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Высота | 720 мм |
| Вес | 14 кг |
- Цена: 4 890 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Milana на ніжках
Отправка с 21 июня 2026Пуф зі спинкою Milana на ніжках 45х43х72 см Mille ™
4 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



