




Крісло-пуф Saga зі спинкою 50х52х66 см Mille ™

Компактний та універсальний: Завдяки невеликим розмірам, крісло-пуф Saga ідеально підходить для невеликих приміщень, а також для використання в різних стилях інтер'єру.
Стильний дизайн: Мінімалістичний дизайн з чіткими лініями зробить крісло-пуф Saga прикрасою будь-якого простору.
Високий комфорт: М'яка оббивка забезпечує максимальний комфорт під час використання як додаткового сидіння чи підставки для ніг.
Практичність: Крісло-Пуф легко переміщувати, його можна використовувати як додаткове місце для сидіння або як стильний елемент декору.

Глибина: 52 см
Висота посадкова: 45 см
Ширина: 50 см
Висота: 66 см

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Ткань, Букле, Вельвет |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 660 мм |
- Цена: 4 990 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Saga зі спинкою
Отправка с 21 июня 2026Крісло-пуф Saga зі спинкою 50х52х66 см Mille ™
4 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)




