




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець поворотний обідній Liara 180° темно-сірий TM "AMF"

Поворотний стілець AMF Liara створений для користувачів, які цінують комфорт та сучасний дизайн. Ви можете розмістити на стільці Liara своїх гостей за столом, забезпечуючи винятковий комфорт під час вечері у родинному колі та друзів. Стілець також стане чудовим елементом вітальні або офісу, створивши простір для релаксації та відпочинку після напруженого дня. Модель добре підійде як для обідньої зони, вітальні, дитячої кімнати, так і для кафе, ресторану чи офісу. Поворотний стілець AMF Liara так само ідеально доповнить спальню, приносячи у ваш інтер'єр свою неповторну чарівність.

Характеристики
| Каркас | Метал |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Висота виробу | 850 |
| Ширина виробу | 500 |
| Глибина виробу | 590 |
| Висота від підлоги до сидіння | 440 |
| Висота спинки | 430 |
| Ширина сидіння | 500 |
| Глибина сидіння | 420 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Жорсткість | М'яка |
| Форма сидіння | Об'єднано зі спинкою |
| Серія товару | Liara |
| Особливості | Поворотне |
| Тип | Для будинку, Для кафе |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Лофт |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Темно-серый |
| Цвет обивки | Кремовый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Высота | 850 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 3 520 ₴
- Нет в наличии
- Код: 555398
Стілець поворотний обідній Liara 180° темно-сірий TM "AMF"
3 520 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности







