




Крісло Ultra Style-С сітка чорна TM AMF

Офісне крісло AMF Ultra Style-C – це чудове поєднання сучасного дизайну, передових ергономічних характеристик та бездоганної функціональності, яке створене для тих, хто цінує комфорт і дбає про своє здоров'я. Це крісло розроблено з урахуванням потреб активних фахівців, які проводять тривалі години за комп'ютером.
Однією з ключових особливостей цього крісла є його спинка та сидіння, обтягнуті спеціальною дихаючою сіткою. Цей матеріал забезпечує відмінну циркуляцію повітря, що особливо важливо в спекотні літні дні, адже він допомагає уникнути відчуття дискомфорту та надмірного потовиділення. Таким чином, ви зможете зосередитися на своїй роботі, не відволікаючись на неприємні відчуття.
Крісло AMF Ultra Style-C має надійну п'ятипроменеву хрестовину, оснащену п'ятьма обгумованими колесами, які забезпечують легкість і безшумність переміщення по офісу. Це дозволяє вам без зусиль пересуватися між різними робочими зонами, не завдаючи незручностей колегам.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Підлокітники | Метал, Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1006 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1160 |
| Ширина виробу | 620 |
| Глибина виробу | 620 |
| Ширина сидіння | 490 |
| Глибина сидіння | 480 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 440 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 540 |
| Висота спинки | 770 |
| Висота підлокітників | 200 |
| Діаметр | 660 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Тип | Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Серія товару | Ultra |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Без підголівника, Функція гойдання |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 62 см |
| Высота с учетом спинки | 116 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 44 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Вес кресла | 9.3 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 3 500 ₴


