




Шафа Альба 5 дверей 4 шухляди Глянець Білий ТМ Міро-Марк

КОРПУС
● Колірна гама: Білий;
● Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
● Крайка: ПВХ гладка, меламінова (невидимі сторони);
● Задня стінка: ХДФ 2,5мм, Біла.
ФАСАД
● Колірна гама: Глянець Білий;
● Матеріал: Плита ламінована ДСП 18мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
● Крайка: АБС глянець, меламінова (невидимі сторони).

ФУРНІТУРА
● Металева ручка у кольорі сатин;
● Алюмінієва профільна ручка;
● Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні
направляючі повного висуву;
● З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (RAFIX);
● Завіса підвищеної міцності;
● Додаткова фурнітура для кріплення шаф до стіни, що забезпечить
їх нерухомість та підвищену безпеку.
ПЕРЕВАГИ
√ Багатошарове високоглянцеве лакофарбове покриття, яке не змінює
відтінок протягом довготривалої експлуатації;
√ Фурнітура преміум класу.
√ Можливість регулювання висоти полок в шафах у трьох позиціях.
Розміри:
- Висота: 2110 мм
- Ширина: 2240 мм
- Глибина: 550 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 2240 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2110 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 3 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Возможность регулировки полок по высоте | Да |
- Цена: 18 270 ₴
- Под заказ
- Код: AL-15-WB
Отправка с 29 июня 2026Шафа Альба 5 дверей 4 шухляди Глянець Білий ТМ Міро-Марк
18 270 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



