



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Макарон масив бука чорний / тканина сіра TM Pavlyk

Матеріал каркасу: масив бука
Матеріал спинки: шпон бука + піна 50 мм + тканина
Матеріал сидіння: Фанера 15 мм + ремні + піна підвищенної щільності 50 мм + тканина

Габаритні розміри:
Висота: 820 мм
Ширина: 485 мм
Глибина: 560 мм
Глибина сидіння: 460 мм
Висота сидіння: 530 мм
Варіанти тканин для стільця Макарон:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Ткань, Шенилл |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 530 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 4 590 ₴
- Под заказ
- Код: Макарон чорний
Отправка с 14 июня 2026Стілець Макарон масив бука чорний / тканина сіра TM Pavlyk
4 590 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

