




Крісло керівника Parker шкірзам сірий TM AMF

Крісло для керівника AMF Parker створено для тих, хто цінує не лише функціональність, а й прагне бути першим у світі новинок та моди. Незвичайний дизайн крісла - це не просто віяння моди, це дуже корисна технологія, яку ви напевно оціните протягом тривалого робочого дня.
Відмінні риси комп'ютерного крісла Parker:
Висока ергономічна спинка, покрита шкірозамінником, стійким до вологи та механічного тертя.
Широке зручне сидіння дозволить розміститися людині будь-якої комплекції.
Хрестовина виконана із міцного пластику, підлокітники – пластик із м'якими накладками.
Механізм гойдання дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні.
Механізм гойдання дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1190 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1270 |
| Ширина виробу | 700 |
| Глибина виробу | 730 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 69 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 121 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 42 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 51 см |
| Вес кресла | 14.7 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | эко кожа, пластик |
| Крестовина | Нейлон |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 74 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Серый |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 140 ₴







