-9%








Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Diaz масив дуба ТМ Марко

Каркас і ніжки стільця - дубові, покриті поліуретановим лаком; сидіння і спинка комфортабельні.
Стілець Діаз– дерев'яний стілець ,виконаний у сучасному дизайні. Стілець має міцну конструкцію, безпечне та надійне лакове покриття. Зручна спинка для сидіння дозволить Вам насолоджуватись комфортним відпочинком за ним.

Матеріал дерево масив дуба
*Надамо якісні фото та відео матеріали щоб обрати тканину
Ширина: 55 см
Висота: 84 см
Глибина: 48 см
Висота до сидіння: 46 см;

Сидіння та спинка - багатошарова гнута фанера, дерево дуб.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Марко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 460 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Высота | 840 мм |
- Цена: 4 060 ₴
- Под заказ
- Код: Diaz масив дуба
Отправка с 30 мая 2026Стілець Diaz масив дуба ТМ Марко
4 440 ₴
4 060 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

