
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Кріс масив бука горіх / тканина коричнева Diosa 19 ТМ Prestol

Неймовірний стілець Кріс від бренду PRESTOL з колекції ART. Каркас стільця виконаний з натурального дерева.
Стілець Кріс Вас вразить поєднанням вишуканих класичних форм і сучасних модних тенденцій.
Тканина: коричнева Diosa 19

Основні переваги:
- Матеріал корпусу: масив дерева
- Розміри: 490x420x860 мм
- Колір: горіх
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Орех экко |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Производитель | PRESTOL |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Цвет каркаса | Орех |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 420 мм |
- Цена: 3 550 ₴
- Нет в наличии
- Код: Кріс горіх Diosa 19
Стілець Кріс масив бука горіх / тканина коричнева Diosa 19 ТМ Prestol
3 550 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности


