




Крісло Texas тканина блакитно-сіра TM AMF

Крісло Texas – це справжнє втілення сучасного дизайну та безперечного комфорту, яке стане ідеальним доповненням до вашого робочого простору. Його пишне сидіння та зручна спинка, доповнені м'якими накладками на підлокітниках, забезпечують неперевершене відчуття затишку, що дозволяє вам зосередитися на важливих завданнях без відволікань.
Ця модель крісла вирізняється унікальною конструкцією з багатошаровим наповненням, яке дарує максимальну м'якість та підтримку протягом тривалого часу. Крісло обладнане інноваційним механізмом гойдання Anyfix, який не тільки дозволяє вільно гойдатися, але й пропонує можливість фіксації у будь-якому зручному положенні. Таким чином, ви зможете знайти оптимальний кут нахилу, який сприятиме вашій продуктивності.
Оббивка крісла виготовлена з високоякісної тканини, що характеризується не лише стильним зовнішнім виглядом, але й відмінною зносостійкістю. Цей матеріал легкий у догляді, що дозволяє зберігати крісло в бездоганному стані протягом багатьох років.
Особливістю моделі Texas є прогумовані ролики, які призначені для використання на гладких поверхнях. Вони забезпечують максимально безшумне пересування, а також дбайливе ставлення до ламінату чи паркету, запобігаючи подряпинам і пошкодженням.

Технічні характеристики:
- Тип: офісне крісло / керівника
- Механізм гойдання: Anyfix
- Матеріал оббивки: тканина
- Матеріал корпусу: метал
- Хрестовина: нейлонова з чорними накладками
- Колеса: пластикові - поліуретанові
- Вага виробу: 16,2 кг
- Клас газліфта: 3
- Максимальне навантаження: 120 кг

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серо-голубой |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 76 см |
| Высота с учетом спинки | 122 см |
| Вес кресла | 16.2 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | Нейлон |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Серый |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 830 ₴






