




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло обіднє Fiona вельвет сірий TM AMF

Стілець обідній AMF Fiona стане чудовою прикрасою найвишуканішого інтер'єру в їдальні або кухні. М'який вельвет та метал ідеально доповнюють один одного. Унікальна анатомічна форма сидіння та спинки дозволяють тримати правильну поставу під час сидіння та повторює лінії тіла для комфорту та зручності при тривалому використанні. Розбірна конструкція виконана з металевої редукованої труби. Для стійкості ніжки зведені на конус та захищені пластиковими заглушками. Використаний метал покритий чорною порошковою фарбою. Компактні розміри та вага виробу додають крісло практичності та функціональності. Виріб здатний витримати навантаження до 120 кг.

Характеристики
| Каркас | Метал |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Висота виробу | 870 |
| Ширина виробу | 540 |
| Глибина виробу | 600 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Жорсткість | М'яка |
| Форма сидіння | Об'єднано зі спинкою |
| Особливості | М'які підлокітники, М'яка спинка |
| Тип | Для будинку, Для кафе |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | сталь |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Вельвет |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 460 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 870 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 3 310 ₴
- В наличии
- Код: 554054
Крісло обіднє Fiona вельвет сірий TM AMF
3 310 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





