



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пенал Ascet Дуб Бароко ТМ ARTinHEAD

Вся коллекция Ascet - смотреть
- Функціональність і зручність: пенал для одягу “Ascet” обладнаний п’ятьма місткими полицями, які закриті одностулковими дверцятами. Це забезпечує зручне зберігання речей, дозволяючи швидко знайти потрібний предмет і легко підтримувати порядок. Компактна, але містка шафа пенал стане незамінним елементом меблів у вашій спальні, вітальні, передпокої або гардеробній кімнаті.
- Надійна і стійка конструкція: міцний корпус пенала “Ascet” виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, що гарантує довговічність і стійкість до механічних навантажень. Металева основа з труби 10х30 мм додає конструкції додаткової стійкості, забезпечуючи безпечне використання навіть при максимальному завантаженні. Зручна пластикова ручка не лише полегшує відкривання дверцят, а й слугує стриманим елементом декору.
- Широкий вибір кольорів: пенал шафа з полицями “Asсet” доступний у п’яти варіантах колірного виконання, що дозволяє підібрати модель під будь-який інтер’єр. Ви можете обрати між природними деревними відтінками, такими як Дуб Бароко і Дуб Евок, а також світлими й виразними кольорами, як Ательє світлий, Білий діамант або універсальний Графіт.

Характеристики
| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Кількість дверей |
Однодверні |
| Ширина (мм) |
450 |
| Висота (мм) |
2000 |
| Глибина (мм) |
590 |
| Матеріал корпусу |
Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду |
Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок |
Метал |
| Товщина корпусу (мм) |
16 |
| Товщина фасаду (мм) |
16 |
| Колір ніжок |
Чорний |
| Стиль |
Лофт |
| Призначення |
Для вітальні, Для дитячої, Для передпокою, Для спальні |
| Країна-виробник товару |
Україна |
| Гарантія |
12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 450 мм |
| Глубина шкафа | 590 мм |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
- Цена: 6 246 ₴
- В наличии
- Код: AS10080000030
Пенал Ascet Дуб Бароко ТМ ARTinHEAD
6 246 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

