




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа дводверна Ascet Дуб Бароко ТМ ARTinHEAD

Вся колекція Ascet - дивитися
- Зручність зберігання: за двома дверцятами ви знайдете секцію зі штангою для розвішування одягу, а також дві полиці (вгорі та внизу)
- Міцний і зносостійкий корпус: виконаний з ламінованої ДСП товщиною 16 мм.
- Металева основа: оригінальна та стійка, виготовлена з труби 10х30 мм, пофарбованої в чорний матовий колір.
- Стильні ручки: чорні пластикові ручки розташовані по центру дверей, додаючи моделі елегантності.
- Універсальність використання: шафа відмінно підходить як для спальні, так і для передпокою чи гардеробної кімнати.

Характеристики
| Вага | 76 кг |
|---|---|
| Ширина (мм) |
900 |
| Висота (мм) |
2000 |
| Глибина (мм) |
590 |
| Кількість дверей |
Дводверні |
| Матеріал корпусу |
Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду |
Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок |
Метал |
| Товщина корпусу (мм) |
16 |
| Товщина фасаду (мм) |
16 |
| Колір ніжок |
Чорний |
| Форма |
Прямий |
| Стиль |
Лофт |
| Призначення |
Для вітальні, Для дитячої, Для спальні |
| Країна-виробник товару |
Україна |
| Гарантія |
12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Глубина шкафа | 590 мм |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
- Цена: 8 508 ₴
- В наличии
- Код: AS16080000030
Шафа дводверна Ascet Дуб Бароко ТМ ARTinHEAD
8 508 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

