




Крісло керівника Fernando хром НВ Anifix, шкірозамінник сірий TM AMF

Механізм AnyFix дозволяє не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але і зафіксувати будь проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під ріст сидячого, а також регулювання жорсткості і амплітуди коливання, щоб урівняти їх з його вагою. Це два самостійних важеля, в призначенні яких легко розібратися навіть новачкові.
Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, досяжний після кількох хвилин такої легкої релаксації.
Механізм AnyFix зараз дуже популярний, так як його ціну можна порівняти з ціною механізму Tilt, а переваг значно більше.
Шкірозамінник PU створюється за інноваційними технологіями і складається з декількох шарів. Два нижніх виготовлені з натуральної шкіри стандартної вичинки, яка зберігає свою майже нульову гігроскопічність і повітропроникність. А верхній шар - це поліуретан, який надає матеріалу відмінні естетичні характеристики: шкіра забарвлюється в різні кольори, на неї може бути нанесено різне тиснення, що імітує фактуру натуральної шкіри різних тварин. При цьому шкірозамінник PU набагато легше, еластичніше, різноманітніше, довговічніше і міцніше натуральної шкіри, і, звичайно дешевше. Але за зовнішніми параметрами відрізнити його від натуральної шкіри буває досить складно, так висока схожість.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Еко-шкіра, Тканина, Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1160 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1240 |
| Ширина виробу | 590 |
| Глибина виробу | 680 |
| Ширина сидіння | 520 |
| Глибина сидіння | 480 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 430 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 510 |
| Висота спинки | 740 |
| Висота підлокітників | 230 |
| Діаметр | 640 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 59 см |
| Глубина кресла | 68 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 51 см |
| Вес кресла | 18 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево, металл |
| Подлокотник | эко кожа, хромированный металл |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Высота спинки | 74 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Хром |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 6 610,80 ₴
- В наличии
- Код: 553514
Крісло керівника Fernando хром НВ Anifix, шкірозамінник сірий TM AMF
7 870 ₴
6 610,80 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







